Samm edasi

Share

Vesivärvid ja üldse maalimine on väga mu teema, kuigi ma oman sellist lihtsat stiili, siis vahel juhtub, et ma teen seda, mis tegelikult minu südant tuksuma paneb. Olen ennegi käinud maalimas ja muudele tellimustele maalinud loodusvaateid, aga seekord tõusis minu portselani maalimine teisele tasemele. Üritasin selles vallas seda, mida ma muidu vesivärvidega teen. Eks otsustage ise!

DSC_1142 DSC_1144 DSC_1145

 

Tellija range soov oli, et mitte ühtegi musta joon, isegi tassi teisel poolel olev nimi, taldriku all olev ilus lause ja minu allkiri pole must, vaid looduslikult ilus tumepruun. Soov oli mererand kadakatega ja kadaka oks. Kuna ma ei suutnudki leida korralikku mere vaadet, siis netis vaatasin erinevaid kaadreid ja tegin oma visiooni.
Kuigi seda oli ÜLIMALT raske maalida (kujutage ette värve, mis kohe kuivavad ja kui üle värvid tuleb maha jnejnejne) oli selle pildistamine veelgi raskem. Õnneks sain kaadrile õiged värvid 🙂

Aga sellise maali tegemine on lausa 100 korda kauem aega võttev, kui vikilaste maalimine!

Tagged ,

6 thoughts on “Samm edasi

  1. Nii ilus tulemus! Igatahes vaeva väärt! 🙂

  2. Aitähh Kadi 🙂

  3. Tulemus on väga-väga ilus! Peen töö. Sellist juba iga tassimaalija valmis ei pusi, vaja on ikka paremat silma ja kätt ning sul seda on!

  4. Aitäh 🙂 Muideks mu õpetaja on öelnud, et ega selles vallas alati joonistamis oskusest pole kasu, sest tehnikad on nii erinevad. Tean, et selles teemas jään surmani õppima aga paistab endalegi, et natukenegi on lootust 🙂

  5. Väga-väga ilus!

  6. Tänan veelkord kauni töö eest.
    Tass on nüüdseks juba omaniku käes ja
    temale ka väga meeldis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.