Kiss-kiss-kisss…

Share

Mis pakub ühele kunstnikule kõige rohkem rõõmu? Ikka see, kui ta saab teha oma tööd ja loomingut ja seda ka hinnatakse 🙂

Minu tunnus ja lemmikud on need vallatud kollased kassid. Ühele sama vallatule õpetajale, kelle lemmikuteks on kassid, sai A5 formaadis märkmik. Kaaned on kaetud linase riidega ja peale maalitud kassid, kinnituseks 3 suurt puust nööpi. Sees on üle 50 tugevama lehe.

Nagu aimata oli, siis on mul VEEL kasse 🙂

Kuigi seal on seltsis 2 koera, siis tegelt on need kassid ühele erilisele suguvõsale, kes tihti kokku saavad ja et nad saaks siis omanimelistest tassidest üheskoos kohvitada 😀 11 kelmikat kruusi.

Aga ühte tahan veel öelda, tahan tänada teid kõikki, kes te minuga koos õppisite ja mind külla kutsusite köitmist õpetama, nii hea meel oli õpetada teid, kes te selle tehnika vastu huvi tundsite. Kuna minu ellu on suur muutus tulemas, siis ei sõida ma kahjuks niipea enam õpetama, kuid mul on väärikas järglane, kellel on vajalik kirg, oskus ja see kõige vajalikum soov areneda ja teha korralikku tööd! Aga selle aastaga olen ma teinud 27 köitmis teemalist õppepäeva ja tänan teid selle eest!

Tagged , ,

6 thoughts on “Kiss-kiss-kisss…

 1. Oi, Viki! Meie kõik täname Sind! Väga tore, et võtsid vaevaks oma kogemusi teistega jagada!

  Ja palju õnne suure elumuutuse puhul:)

 2. väga muhedad kassid on! Ja mõnusalt palju on neid ka 😉

 3. Aitäh Sulle ka, oli väga tore Sinu käe all õppida ja Sinuga kohtuda ka.
  Kõike paremat Teile kõigile:)

  Väga lahedad kassid, mulle iseäranis meeldivad need mustad 😀

 4. Suured tänud Sulle Viki õpetuste eest! Tänu sellele olen viimasel kahel nädalal iga päev poole ööni (22-3 vahel) pusides teinud kokku 9 albumit, noh tegelikult viimast nelja hakkan nüüd nööristama. Seega, jõuluvanakott ei jää ka mitte õhukeseks. Nii et tänud veelkord ja palju õnne pereõnne puhul!
  p.s. lahedad kiisud

 5. kiisud on väga kihvtid:) nende rohkusega meenub naksitrallide multikas, kus nad kasse mingile saarele üritasid meelitada:)
  aga mis puudutab su teist uudist, siis see on lihtsalt imetore ja küll sa varsti tagasi meid õpetamas oled;)

 6. oh, need kiisud on ikka parimad, mida näinud olen!!!! ma olen nende fänn 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.