SUUR loos :)

Share

Mina kingin siia teemasse kommenteerijatele ühe üllatus kingituse, ma ei ütle mis see on 😉 aga vihjan nii palju, et see on vajalik ja praktiline!

Loosil osalemiseks ootan lustakaid vastuseid minu küsimusele Miks just mina pean selle kingi saama. Loosi tõmban ma 29. märtsil (esmaspäeva hommikul)  ja teatan õnneliku võitja 😀

Head osalemist!

Tagged

63 thoughts on “SUUR loos :)

 1. On vaja käega katsutavat tõestumaterjali siia Luunjasse, et iga päev näha, kui saamatu ma mõnes valdkonnas olen. Ehk tekib suur motivatsiooni puhang ja teen omad mõtted ka lõpuks teoks, mitte ei joonista vaid ideede vihikusse. Ja kui see pole piisav, siis sügisel ümmargune sünnipäev tulemas. Saad käed taskus kartulisalatit sööma tulla. Kingituse saad juba praegult ära teha 😛

 2. Mina võiks selle kingi saada et halli argipäeva midagi ilusat lisanduks;) Pole just kõige kergemad viimased nädalad olnud ja meel tahab ikka ilusatest asjadest rõõmu tunda.

 3. Mina peaks selle kingi saama, sest mulle lihtsalt meeldivad kingitused!!! 🙂
  Pesamuna nägi pilti ja ütles:”Oi, kui ilus kingitus! Mis seal sees on???”

 4. Ma armastan kingitusi!

 5. Mina peaksin selle ilusa kingituse saama, sest mul on paari päeva pärast sünnipäev! 🙂

 6. Mina armastan ka kingitusi!:)

  Aga toredad tegemised sul ja ilusat kevadet ka kõigile!

 7. Jumaldan kingitusi (teha ja saada) 🙂 ja ühestki blogiloosist pole ma veel võitjana väljunud :P.

 8. Kingimaias olen!
  Naaks Karnaaks

 9. Mina tahan kingitust sinult, sest kõik sinu tehtud asjad on lihtsalt suurepärased!!!

 10. kingi võiks ju saada lohutuseks selle eest,et suurpuhastusele järgneval päeval otsustati me toas põrandat lihvida…;)

 11. Kui ma saaksin selle kingi, siis oleks see tõestuseks, et imesid ikka juhtub! Pealegi oleks see sünnipäevakink! 🙂

 12. Üks suurim soov on olnud alati kuskil loosimistel võita, kuid kunagi ei ole see saanud teoks, ju siis pole mul loosiõnne või loosikätt. Aga püüdlen alati edasi, et äkki kordki pöördub ÕNN ka minu õuele ja toob majja ühe vahva kingituse, millest kogu pere saaks ehk rõõmu tunda.

 13. Type your comment here

  Liisu :

  Üks suurim soov on olnud alati kuskil loosimistel võita,kasvõi väikse kingituse, lootmaks, et mul ikka on natuke õnne, kuid kunagi ei ole see saanud teoks, ju siis pole mul loosiõnne või loosikätt. Aga püüdlen alati edasi, et äkki kordki pöördub ÕNN ka minu õuele ja toob majja ühe vahva kingituse, millest kogu pere saaks ehk rõõmu tunda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.