Ei väsi uuesti ütlemast, et tore on õppida 🙂 Seekord koolis sain 2 nädalase valikaine “Tänavakunst”. Äärmiselt hariv ja silmaringi avardav õppimine, mille raames me õppisime selle hingeelu tundma, kõiges hea ja halvas. Koduseks ülesandeks jäi kleepsud disainida (nende kohta teen eraldi postituse) ja mõelda linnapilti mingi kunstiline eneseväljendus. Algselt oli plaanis panna Tartus 4 “Rääbakassi” aga mõtlesin, et rõõmustan ka kodukandi lapsi 😀

See tehnika on siis nö “tapeetimine”, ehk siis maalid õhukesele paberile ja paned liimiga seina. Kuna panin laus vihmas ja tapeediliim pole igavene, siis ärge muretsege, keda iganes see riivab, siis max 6 kuud seisab seinas ja niiskelt saab ilusasti ka eemaldada.

Aga mitte nii 🙁
Ühtede kiisude elu jäi ainult 24 tunniseks…

Me arutlesime ja õppisime pikalt, et kuhu oma teoseid panna nii, et kellegi vara või avamust ei riivaks.

Ühe teemana käisime kaameraga õues luuramas mustreid ja ideid ja minu üks lemmik teema, mida niikuinii koguaeg teen (seda on ka minu Instagramis näha :D) ja mõtlesin teise ideena teha sellised “tekstuurilapid” tänava pilti. Ehk siis ma viisin ühte kohta einevaid Tartus kohatud tekstuure-materjale-värve….lappisin linnapilti nagu ühte kirjut lapitekki.
Selleks ma printis oma fotod ja kleepisin vineerist plaatidele (nende eest tänud sulle A) ja liimisin erinevatesse kohtadesse Tartus.

Ülisuur tänu koolitajale Kadri Lind, see oli raamidest väljamurdev ja ideid avardav kogemus

Ahjaa, meile tuli SÄNK õpetama graffiti kunsti ja viidi meid välja ka niisama proovima, ma tegin siis prooviks oma elu esimese roosa”kuldkala” 😀

https://www.instagram.com/p/B7GK3sRpW05/

Elu on täis õppimis võimalusi, kasutage neid! Meie meedia ja maailm on täis valusaid sündmusi, vajame natukenegi kunsti, mis paneks korra naeratama ja annab lootust, et kõik pole veel kadunud!