“Köites Kokku” vol.2

Alles oli see kui sai pusitud valmis see konkurss ja nüüd juba sai läbi teine voor 🙂 Töid vaadates on tase ja kvaliteeti muutunud tugevamaks, ideed ja mõtted on väga erinevad.

Töid saate näha ja nende kohta lugeda täpsemalt SIIN

Kuna neid vaateid tööde kohta on niiiiii palju, siis saate siin picasawebis neid detailseid kaadreid lähemalt uurida! (palun ärge kommenteerige seal keskkonnas, tehke seda ikka konkurssi lehel!)

Aga….käima on kuulutatud kolmas ja viimane voor, mille ülesanne oli selline:

VARIA tähtaeg 24.  aprill- Tegu on vaba teemaga kus on soovitatav kasutada mittetradisioonilisi köitematerjale, esemest peab aru saama, et tegu on raamatuga kuid ei pea olema praktilise eesmärgiga.

Ma seletan osalejatele lahti täpsemalt, mida ma ootan teie töödest ja mis oleks parem näidis kui logost tuntud “Rõngas-raamat”

Andmed:
Kaaned 4,5cm kõrged ja 7,5cm läbimõõdus, sisupaber 4,5x20cm. Kaaned on tehtud kleeplindi rullist ja kaetud scrapbooki paberiga. Köitmisstiiliks on paeltele õmmeldud märkmik või siis ka Long Stich, õmmeldud puuvillase paelaga ja kinnituseks on roheline nahkpael. Sisupaber on vana pakkepaber mis on lõigatud ja rebitud.  Teema on tugevalt taaskasutuse vallas, kuna kaaned on vana teibirull, paber on pakkepaberi jääk ja nahkpael oli kasutu pikkusega jupp 😉
Nüüd tuleb siis see mõte, mis on vajalik viimases “Varia” voorus. Tegemist on raamatu või märkmikuga aga seda ei saa või siis on üliraske kasutada, antud juhul tema kaanekuju tõttu. Laske oma fantaasia täiega möllama 😀

 

Edu!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.