Köitmist: külalisteraamatud ja kingitused :)

Näitan vähekene augu täiteks selle suve mõningaid köitmisi.
Kose kandis on selline ülimalt lahe koht nagu Võtikmetsa ja nendele tegin mina kingituseks külalisteraamatu, A4 ja üle 300 lehe! Köidetud mööblipoltidega.

Igavusest mõned rahvuslikel teemadel, formaadis A5, 100 või 250 lehte, Jaapaniköide.

Minu selle suve üks väike lemmik 🙂 19x21cm tugevate lehtedega külalisteraamat. Jaapaniköites.

Kaetud on musta vasikanahaga …see on niiiiii jumalikult pehme 🙂 Kuna see läks kingituseks soome ühele paarile siis paluti peale mõelda H&H nimetähed ja nii ideaalne tundus see teha kadaka seibist 😀

Teine lemmik, mis võttis päris pika aja maalida on u 200 leheline külalisteraamat, formaadis 21x21cm, ühele suguvõsale nende kokkutulekuks, kuna tegu on Kose vallaga jälle, siis sai väga pikalt otsitud selle kohaga seoses tikandit….ma loll mõtlesin, et üritan tikkida aga no vaadake ise pilti (see on kusjuures ainuke mida raamatutes ja netis leidis ja siin ülisuur tänu Kesonile), egas siis midagi , peenikene pintsel kätte ja tekstiilivärvidega maalima 🙂 (kuna see valmis nii kiirelt, siis on pilt kliendi poolt )

Mina kuulun ühe fantastilise Juula küla liikmeks. Väikesele väljasõidule sai oma MTÜ poolt tehtud kaasa 3 külalisteraamatut ja riidest kotid nende hoidmiseks. Formaadis 21x21cm, lehti 150, Jaapaniköide.

Väikene kingitus Elisabethile ristimiseks….sai ka siis proovitud nö scrapbooki stiilis kaunistamist, formaat 19x24cm (võin ka eksida), õmbluseta albumiköide, lehti 20tk.

Nagu näha, siis on mul väikene jaapaniköite hullus kallal olnud suvel 😉

8 thoughts on “Köitmist: külalisteraamatud ja kingitused :)

 1. Sunrise says:

  Oeh, silm puhkab ja süda rõõmustab, no nii ilusaid asju oskad ikka teha :)))

 2. Sapsi says:

  Kõik meeldivad välja arvatud see viimane 🙂 seal pole sinu “käekirja”. Sinu kohta nii tavaline. Sul alati mingi teistmoodi vungiga asjad. Oeh millal ma selle albumi köitmise lõpuks selgeks saaks?!

 3. Käthlin says:

  väga uhked köited, see rahvuslik teema nii sobib sulle. ülivinge on muidugi see vasikanahast külalisteraamat ja need kadakanööbid/seib on ülivahvad. aga minu meelest on sul picasas veel palju-palju pilte, mida sa siin blogis eksponeerida millegipärast ei taha 🙂 supertubli oled olnud!!!!

 4. viki says:

  Veider poleks arvanud, et mul on köitmises mingi käekiri, sest ma nagu pole näinud, et mul oleks stiil 😉 aga teema nõudis sellist proovimist 😀
  Käthlin ah mida ma siia kõike panen ka, upute muidu piltidesse 😉

 5. juta says:

  Minu arvates on küll see viimane ülimalt nunnu. Peaks vist ka köitmist katsetama:P

 6. M says:

  Tere.Mõtlesin,et küsin Teilt nõu. Asi nimelt selles, et leidsin ühe juhendi, kuidas saaks A5 märkmikut teha aga A4 ei ole kuskil. Kas Te oskate mulle näiteks rääkida/õpetada kuidas A4 albumi köitmine käib? Kas on järsku kuskil õpetus olemas? Oleksin väga tänulik

  Kahjuks ei saanud Teile teistmoodi sõnumit jätta kuna viskas pidevalt errorit

 7. viki says:

  Ma ei saa aru, et mis mõttes A4, sest formaat on ju lihtsalt teine, ma küsiks ikka, et mis tehnikast me räägime?

 8. *iret says:

  Tere

  Tahaksin ka kohutavalt õppida neid albumeid tegema,oskate öelda või anda mingeid aadresse kust seda õppida saaks,või käite äkki ise eri paikades koolitusi tegemas,ise elan Võrus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.